İkinci El Konteyner Çeşitleri

Günümüzde konteyner, kişisel yaşam alanları ve iş alanlarında çokça tercih edilen modüler yapı sistemidir. Konteynerlerin modüler yapısı ve teknolojisi ile ihtiyaçlar doğrultusunda her türlü yapılar üretilebilir. Konteynerlerin kullanım ömrü normal şartlarda ortalama 20 yıldır. İyi bakılıp, boyası düzenli yenilendiği takdirde 40 yıla kadar kullanılabilmektedirler. Ayrıca konteynerler komplike yapılardır. Yani tüm elektrik, su tesisatı gibi tesisatlarını bünyesinde barındırır, odaları halihazırda içerisindedir. Taşınma ihtiyacı duyduğunuzda eşyalarınızı değil konteynerinizi taşımanız yeterlidir. Bir vinç yardımı ile kaldırıp istediğiniz yeni yerinize yerleştirebilirsiniz.

Konteynerlerin en iyi yönü geri dönüştürülebilir olmasıdır. Yani betonarme yapılar gibi yıkıp molozunu kaldırtmak için tekrar tekrar para harcamazsınız. Bu geri dönüşüm 2 yolla olmaktadır. Yapısını büyük oranda demir alt yapısı oluşturmasından dolayı hurdaya satarak para kazanabilirsiniz. Diğer bir yol ise ikinci el olarak satmaktır.

İkinci El Konteyner Çeşitleri Nelerdir?

İkinci el Konteynerler en çok 3 tipte bulunabilinmektedir. Daha fazla tiptede bulunur ama diğer modeller zaman zaman satıldıkları için daha az bulunur. Kısaca özetlemek gerekirse, en çok bulunan ve tercih edilen 2.el konteyner modelleri aşağıdaki gibidir.

Sipariş vermek için hemen bizi arayınız yada eposta gönderiniz.

3x7m Tek Odalı İkinci El Konteyner

Bu konteyner 21m2 alana sahip içi boş, sadece odadan oluşan, genellik 1 kapısı ve 2 adet penceresi olan konteyner tipidir. Özellikle yatakhane ve ofis olarak kullanımında tercih edilir. Yatakhane olarak kullanıldığında çift katlı tekli ranzalardan içerisine 6 adet konulabilir. Böylece içerisinde tek seferde en az 12 personel konaklayabilir. Ofis olarakta içerisine normal büyüklüklerde 3 masa rahatlıkla sığmakta ve bu masalarda çalışacak personele oturma alanı rahatlıkla kalmaktadır.

3x7m Full Odalı, WC, Banyo ve Mutfaklı İkinci El Konteyner

3x7m full konteynerlerin iç planında 2 adet oda, 1 adet standart evyeli, alt dolaplı mutfak dolabı ve bir arada olan WC, Duş ve el yıkama lavabosu bulunmaktadır. 21m2 alana sahiptirler. Her iki odanın uzunluğu 3 m, genişliği ise 2,5 m civarındadır. Odalardan ilkinde dışarıdan giriş kapısı yer alır ve wc, mutfak ile diğer odaya buradan geçiş yapılır. İkinci oda ise komple yatak odası şeklinde kullanılabilir. Mutfak odalar arası geçişteki kapı kişi boşluğundadır. Karşı bölümünde ise WC, duş ve el yıkama lavabosu yer almaktadır.

1x2m Bir WC, Bir Duşlu İkinci El Konteyner

WC, duş konteynerleri ise genellikle iş yerlerinde konaklayan personellerin yada şantiyelerde personellerin hem tuvalet hem de duş ihtiyacını aynı alanda karşılamalarını sağlar. Ortalama 10 personelin bulunduğu ortamlarda yeterince işinizi görebilecek yeterliliktedir. Bu sebeple en çok tercih edilen temel ihtiyaç konteyneri tipidir. Daha fazla personelin konaklayacağı alanlarda yada her iş günü sonrasında personelin duş almaya ihtiyacı olduğu anlarda daha çok odalı wc, duş konteyneri almanız gerekir.

İkinci El Konteynerimi Satmak İstiyorum

Yuvam Konteyner ihtiyacınız kalmayan tüm ikinci el konteynerlerinize taliptir. Elinizdeki ikinci el konteynerinizi satmak istediğinizde alo sipariş hattımızdan yada ikinciel@konteynercim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

İkinci El Konteyner Satın Almak İstiyorum

Yuvam Konteyner yılların konteyner tecrübesi ile sürekli ikinci el konteynerler satın alıp, eksik yerlerini onarıp, düzgün kullanılabilir hale getirmektedir. Her geçen zaman stoklarına yeni ikinci el konteynerler eklenmekte ve satılmaktadır. Sizlerinde ikinci el bir konteynere ihtiyacınız olduğunda fazla uzaklaşmanıza gerek yok. Hemen Alo İkinci El hattımızdan bizi arayıp, elimizdeki modellerin fotoğraflarını Whatsapp yada Eposta olarak alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun konteyner satışımız mevcuttur. Konteynerlerde nakliye ücretleri alıcıya aittir. Tabi sürekli çalıştığımız nakliyeciler sayesinde piyasadan uygun nakliye fiyatlarını sizler için almaktayız.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Konteynerinizin ödemesini yapmanız için firmamızın Tüm Kredi Kartlarına 12 aya kadar taksit imkanı vardır. Dilerseniz ödemenizi nakit olarak yada kredi kartına tek çekim ve 12 aya varan taksit oranı ile satın alabilirsiniz.

Elinizdeki İkinci El Konteyner’de Değişiklik Yaptırabilir miyim?

Yuvam Konteyner 2007 yılından bu yana uzmanlıkla konteyner imal etmektedir. Bu tecrübesinden gelen bilgi ile var olan bir konteynere sonradan da istediğiniz gibi değişiklik yapabiliriz. Dilerseniz oda bölmesi, dilerseniz ekstra cam, dilerseniz WC, Duş yada mutfak ilavesi yada ek elektrik ve telefon hattı. Aklınıza ne geliyorsa dilediğiniz gibi ilavesini yapmaktayız. Her ilave tabi ayrıca ücretlendirilmektedir.