ikinci-el-yuk-konteyneri-40-high-cube

İkinci El Yük Konteyneri

ISO yük konteynerleri taşımacılık sektörünün temel ihtiyacını oluşturmaktadır. Ülkemizin her geçen gün artan ihracaç rakamları karşılığında ürünlerini sevk etmek için iso yük konteyneri talebi artmaktadır. Gerek malını sevk ederken, gerekse antrepolarda malını stoklama esnasında ürün muhafazası için iso yük konteyneri çok kolaylıklar sağlar.

Sağlam şase yapısı ile malınıza yüksek güvenlik imkanı sağlar. Bozulmaya karşı direnci az olan malların stoklaması için de yine çözüm reefer iso yük konteynerleridir. Bünyesinde barındırdığı soğutucuları ve dışarıdan hava almayan yalıtımı ile gıda ve ilaçlarınız reefer yük konteynerleri sayesinde güvende olur.

ikinci-el-yuk-konteyneri-40-dc
40 DC Standart Yük Konteyneri

Neden İkinci El Yük Konteyneri Almalıyım?

Sıfır yük konteynerleri uzun vadede kullanacağınız zaman sizlere iyi bir yatırım olabilir. Fakat kısa süreli yada tek seferlik ihtiyaçlarda sıfır yük konteyneri satın alarak maliyetlerinizi artırırsınız. İkinci el yük konteynerleri yine bahsettiğimiz sağlam yapıya sahip yük konteynerleri sayesinde sizlere yıllarca hizmet verebilmektedir. Fiyatları ise sıfırlara göre ortalama %40 daha ucuz oranlarda olmaktadır. Böylece her konteynerde %40’a varan kâr sağlarsınız.

Özellikle uzak bölgelere sevk edeceğiniz değerli mallarda nakliye masrafları yüksek olacaktır. Örneğin 3000 $’a satın aldığınız 40 Feet DC iso yük konteynerini Türkiye’den Kanada’ya nakliye etmek size 5000 $a mal olabilir. Böyle şartlarda eğer oradan geri dönüş bir satın alımınız olmayacaksa tekrar geri getirmezsiniz. Çünkü 3000 $ aldığınız konteyneri geri getirmek için 5000 $ ödemek haliyle zarardan da zarar etmek demektir. Bu gibi durumlarda artık ihtiyacınız yoksa konteyneri bulunduğu bölgede satmak daha kârlı olacaktır.

Bu gibi sebeplerden dolayı ikinci el yük konteyneri satın almak her zaman kârlıdır.

Konteynercim yılların konteyner tecrübesi ve stoğu ile sizlerin tüm ikinci el yük konteyneri ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için bizi arayınız veya eposta gönderiniz.

En Çok Tercih Edilen Yük Konteyneri Modelleri

  • 40 HC High Cube İkinci el Yük Konteyneri
  • 40 DC Standart İkinci el Yük Konteyneri
  • 20 DC Standart İkinci el Yük Konteyneri
  • 40 Reefer İkinci el Yük Konteyneri
  • 20 Reefer İkinci el Yük Konteyneri
  • 20 FT Flat Rack İkinci el Yük Konteyneri
  • 40 FT Open Top İkinci el Yük Konteyneri