Taşınabilir İkinci El WC, Tuvalet Konteyneri

Günümüzde inşaat sektörü, fuar alanları, açık hava konserleri, mitingler, parti toplantıları, kır düğünleri ve daha bir çok yerleşim yeri dışındaki oluşumlar yapılmaktadır. Bu oluşumlara binlerce insan katılabilmektedir. Bu katılımlar genellikle 1 gün yada daha uzun sürmektedir. İnsanların yoğun olduğu yerlerde WC, tuvalet ihtiyacı en büyük ihtiyaç olmaktadır.

WC, tuvalet ihtiyaçları için en kolay sorun çözümü konteyner ile olmaktadır. Konteynerler taşınabilir modüler yapılardır. İhtiyacınız doğrultusunda içerisine atık tankı da ilave edilmesi ile bir kanalizasyon hattına ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanılabilinmektedir. WC, tuvalet konteynerlerinin içerisinde isteğe göre alaturka ayak taşlı eski usul wc bulunmaktadır. İsteğe göre de alafranga klozet tuvalet bulunabilmektedir. Aynı zamanda içerisinde el yıkama lavabosu ile ihtiyaç sonrası el temizliğinizi kolayca yapabilimektesiniz. Bu konteynerlerin temiz su tesisatı ile pis su gideri halihazırda içerisinde döşeli bulunmaktadır. Böylece bir wc konteyneri satın aldığınızda tekrardan bir tesisat işşemi ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Tekli WC konteynerler 2 yada 3 insanın taşıyabileceği kadar hafif yapılar olduğu için alan içerisinde istediğiniz zaman yerini değiştirme imkanınız vardır. Aynı zamanda su giderleri sayesinde yağmur ve kar gibi durumlarda içerisine su almamaktadır.

Taşınabilir İkinci el WC, Tuvalet Konteyneri

WC konteynerlerin sıfırları dahi uygun fiyatta olmalarına rağmen tekrar tekrar kullanılabilir olduğu için ikinci el wc, tuvalet konteynerleri sizler için çok daha kârlı olmaktadır.

İkinci El WC Konteynerini Nasıl Satın Alabilirim?

Yuvam Konteyner sizler için geniş ikinci el wc konteyner stoğu sayesinde ihtiyaçlarınıza kolay çözümler sunar. Arızalı noktalarını tamir eder ve sizlere temiz, kullanıma uygun ikinci el tuvalet konteynerizini temin eder.

Hemen bilgi almak ve ikinci el wc konteyneri satın almak için alo sipariş hattımızı arayınız yada ikinciel@konteynercim.com mail adresimizden bize eposta gönderebilirsiniz.

Elimdeki İkinci El WC Konteynerimi Nasıl Satarım?

Yuvam Konteyner artık ihtiyacınız kalmayan WC ve diğer tüm konteyner türlerinize taliptir. Eğer bir konteynerinize artık ihtiyacınız kalmadığında onu çöpe atmak yerine bize satarak tekrar para kazanabilirsiniz. Elinizdeki konteynerinizi hemen satmak için bizi arayın yada eposta gönderin. Size uygun fiyatımızı bildirerek hemen elinizdeki konteynerinizi satın alalım.