Şantiyelerde yada iş yerinizde tuvalet, wc ihtiyacınız olduğunda betonarme bir yapı sizlere hem maliyetli olacaktır, hem inşaa süreci oldukça uzun sürecektir. Aynı zaman da sabit olmasından dolayı farklı bir noktada wc tuvalet ihtiyacınız olduğunda o bölgeye taşıma imkanınız olmadığı için tekrardan bir tuvalet inşaa etmek zorundasınız.

Konteyner wc, tuvaletlerin avantajları oldukça fazladır. En büyük avantajı seyyar olmalarıdır. Hangi bölgede tuvalet yapısına ihtiyacınız varsa, wc konteynerinizi o bölgeye taşıyarak ihtiyacınıza çözüm bulmaktasınız. Aynı zamanda çok kısa sürede imal ediliyor olmalarıda size sağladığı bir diğer avantaj. Tuvalet konteynerlerinde atık su deposu sayesinde bir kanalizasyon hattına da ihtiyacınız yok. Kendi tankında biriken pis suyu daha sonra bir vidanjör yardımıyla çekip gerekli yerlere boşaltabilirsiniz.

Yuvam Konteyner ikinci el Tuvalet WC konteyner stoğu sayesinde ihtiyacınız olan tuvalet konteynerinize anında sahip olabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için alo sipariş hattımızı hemen arayınız.

Örnek Tuvalet, WC Konteyner Türlerimiz