Şantiyelerde yada iş yerinizde duş yapısına ihtiyacınız olduğunda betonarme bir yapı sizlere hem maliyetli olacaktır, hem inşaa süreci oldukça uzun sürecektir. Aynı zaman da sabit olmasından dolayı farklı bir noktada duş yapısı ihtiyacınız olduğunda o bölgeye taşıma imkanınız olmadığı için tekrardan bir duş yapısı inşaa etmek zorundasınız.

Konteyner Duşların avantajları oldukça fazladır. En büyük avantajı seyyar olmalarıdır. Hangi bölgede duş yapısına ihtiyacınız varsa, duş konteynerinizi o bölgeye taşıyarak ihtiyacınıza çözüm bulmaktasınız. Aynı zamanda çok kısa sürede imal ediliyor olmalarıda size sağladığı bir diğer avantaj. Duş konteynerlerinde atık su deposu sayesinde bir kanalizasyon hattına da ihtiyacınız yok. Kendi tankında biriken pis suyu daha sonra bir vidanjör yardımıyla çekip gerekli yerlere boşaltabilirsiniz.

Yuvam Konteyner ikinci el Duş konteyneri stoğu sayesinde ihtiyacınız olan duş konteynerinize anında sahip olabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için alo sipariş hattımızı hemen arayınız.

Örnek Duş Konteyneri Türlerimiz