İkinci El Konteynerler

İkinci El Konteyner

İkinci el konteynerler fiyat avantajı bakımından sizlere oldukça kâr getirir. İkinci el konteynerler çoğunlukla bakımlı, sağlam ve temiz durumda olmaktadırlar. Fakat fiyatları ise sıfır konteynerlerden ortalama %40’a varan oradan düşük olmaktadırlar. Yuvam Konteyner Türkiye’nin önde gelen sıfır konteyner üreticilerinden biri olmasının yanı sıra geniş ikinci el konteyner stoğunada sahiptir.

Sizlerde Yuvam Konteynerin ikinci el konteynerlerinden satın almak için sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

Toplu olarak satın aldığımız ikinci el konteynerlerin kulllanıma engel olan kusurlarını uzman ekibimizle tamir edip kullanılabilir hale getirmekteyiz. Sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Neden Yuvam Konteyner’den İkinci El Konteyner Almalıyım?

Üretici olmayan yerlerden satın aldığınızda en çok karşılacağınız sorun şudur. Konteynerinizde bir delik, kırık, şu alan nokta vs. gibi sorunlar varsa üretici olmayan yer bunu tamir edemez. Böylece arızalı bir ikinci el konteyner satın almış olursunuz. Konteyner tamiri ise masraflı bir iştir. Çünkü cüssesi büyük bu modüler yapıların taşımak oldukça zor ve maliyetlidir. Tamir ettirmek istediğinizde parçaları büyük olmaktadır. Böylece minimum bir arıza durumunda 500 TL’den başlayan fiyatlarda binlerce liraya varan fiyatlarda tamir ücreti ödemek zorunda kalırsınız. Böylece aldığınız ikinci el konteyner bazen sıfır fiyatına yaklaşır hale gelmektedir.

Yuvam Konteyner elindeki tüm ikinci el konteyner ürünlerini sizin kullanabileceğiniz doğrultuda kusurlarını onarır. Bu avantaj sayesinde aldığınız ürüne tekrar tekrar masraf etmek zorunda kalmazsınız.

Sizde bir ikinci el konteynere ihtiyacınız varsa hemen alo sipariş hattımızı arayınız. Elimizdeki güncel konteynerlerden sizlere fotoğraflar atalım, beğendiğinizi satın alın.

Sürekli Güncellenen İkinci el Konteynerlerimizi Takip Ediniz. Yüksek satış oranlarından dolayı konteynerlerimiz sürekli güncellenmektedir.