Satmak İçin Fiyat Teklifi Alın

ELİNİZDEKİ İKİNCİ EL KONTEYNERLERİ BİZE SATIN.
Yuvam Konteyner olarak elinizdeki tüm ikinci el konteynerleri satın alıyoruz. Bize fotoğraflarıyla birlikte eposta adresimizden yada Whatsapp hattımızdan konteynerlerinizin fotoğrafını gönderin. Fiyatında anlaşıp konteynerlerinizi satın alalım.

Adres: Balçık Mah, Organize Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

Tel: 0850 318 43 53

E-posta: ikinciel@konteynercim.com

İletişim Formu


    İkinci El Konteynerizi Bize Satın

    2007 yılından beri Türkiye’nin kaliteli konteynerlerini imal eden Yuvam Konteyner aynı zamanda müşterilerinin artık ihtiyacı kalmayan konteynerleri İkinci El olarak tekrar geri satın almaktadır. Yıllardır binlerce referansı müşteri portföyü ile ikinci el konteyner piyasasına hakim durumdayız. İkinci el konteyner satın almak istediğiniz de alacağınız ürünün kalite durumu, bakımlı olması ve garanti verebilecek bir satıcıdan alınması çok önemlidir.

    Yuvam Konteyner, ikinci el konteynerinizin durumu ne olursa olsun, kullanılacak durumda ise konteynerinize değerince bir fiyat belirleyip teklifini size sunuyor. Siz uygun bulmanız durumunda ödemesini hemen yaparak konteynerinizi satın alıyor. Eliniz kaç adet konteyner olması önemli değil. Tüm ikinci el konteynerlerinize talibiz.

    Daha fazla bilgi almak için 0545 929 02 20 ve 0850 318 43 53 nolu telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz, ikinciel@konteynercim.com adresimize eposta gönderebilir yada aşağıdaki iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.