Fabrikalarda olsun, şantiye girişlerinde olsun, iş yerinizin güvenliği olsun tüm güvenlik elemanı bulunduran ortamlarda personelin barınacağı bir güvenlik kabinine ihtiyaç duyulmaktadır. Güvenlik kabinlerinde konteynerler ve mobo kulübeler en uygun fiyata satın alınan ürünlerdir.

Güvenlik kabinlerinde sıfır konteyner fiyatları size pahalı geliyorsa yada ürüne kısa süreli ihtiyacınız varsa ikinci el güvenlik kabinleri sizlere daha uygun olacaktır. Böylece sıfır bir güvenlik kabinine, konteynerine ödeyeceğiniz tutardan çok daha uygun fiyata satın alarak güvenlik kabini ihtiyacınızı kolayca giderebilirsiniz.

Yuvam Konteyner 2007 yılından beri güvenlik kabinlerini 1. kalitede üretmektedir. Aynı zaman da artık bir konteyner kabine ihtiyacı kalmayan müşterilerimizin elindeki ikinci el ürünleri de tekrardan satın alarak sizlerin kullanımı için yenileyip tekrardan satmaktadır. Tüm elimizdeki güvenlik kabini stoklarımız için bizimle alo sipariş hattımızdan yada mail adresimizden irtibata geçmeyi unutmayınız.

Örnek İkinci El Güvenlik Kabinleri Görüntüleri