gebze-ikinciel-ofis-konteyner-satisi-3

Gebze İkinci El Konteyner Satışı

Yuvam Konteyner Kocaeli’nin Gebze Organize Sanayi Bölgesinde fabrikasında 2007’den bu yana kaliteli, şık konteynerler imal etmektedir. Konteynerlerinin kalitesini Türkiye’ce kanıtlamıştır. Ürettiği konteynerleri tüm Türkiye’ye ve dünyaya satmaktadır. Yıllık 21.600 m2 konteyner üretim kapasitesiyle yıllardır güvenle hizmet vermektedir.

İkinci El Konteyner Alımı

Elinizdeki konteyerlerinizin fotoğraflarını 0545 929 02 21 nolu Whatsapp hattımıza gönderiniz.

Elinizde artık ihtiyacınız kalmayan konteynerleri, durumları ve tasarımları ne olursa olsun sizlerden satın alıyoruz. Konteynerinizin durumunu inceleyip, ödemenizi size değerinde yapıyoruz.

İkinci El Konteyner Satışı

Yuvam Konteyner, Gebze’de ikinci el konteyner satışlarında lider konumundadır. Müşterilerimizin artık ihtiyacı olmayan her çeşit konteynerleri satın alıyoruz. Her ay bir çok çeşitte, değişik tasarımlarda konteynerler stoklarımıza eklenmekte ve satılmaktadır. Satın aldığımız konteynerlerin hasarlarını fabrikamızda onarıyoruz. Böylece alacağınız her ikinci el kullanıma hazır ve sağlam durumda olmaktadır.

Sipariş vermek ve bilgi almak için hemen arayınız: 0545 929 02 21 – 0262 751 44 70
Ayrıca email ile bilgi almak isteyen müşterilerimiz info@konteynercim.com eposta adresimizden bilgi alabilirler.

Gebze ilçesindeki mahalle ve köylerde en çok tercih edilen firmayız. Başta Mollafenari, Denizli Köyü, Pelitli, Kargalı Köyü, Balçık Köyü, Ovacık Köyü, Göçbeyli Köyü, Kirazpınar, Tavşanlı, Köseler, Demirciler, Tepecik, Dilovası, Değirmençayırı, Hatipler, Alihocalar, Duraklı köyü gibi köyler. Gebze’nin daha bir çok köy ve mahallesinde en çok tercih edilen konteyner tedarikçisi konumundayız.

Bu köylerde Yuvam Konteyner markası taşıyan konteyner evlerden rahatlıkla görebilirsiniz. Hali hazırda konteynerlerimizi kullanan müşterilerimizden Yuvam Konteyner hakkında bilgi alabilirsiniz.

Müşterilerimizin en çok tercih ettiği konteyner modelleri ise aşağıdaki gibidir.

İkinci El Ofis Konteyneri

Özellikle Gebze organize sanayi bölgesi olmak üzere çevrede firma ve iş yeri sahibi müşterilerimiz ikinci el ofis konteynerleri ihtiyaçlarını gidermek için bizi tercih ediyorlar.

İkinci El Ev Konteyneri

Gebze Köyleri ve mahallerinde yaşayan çiftlik, tarla ve bahçe sahipleri tercih ediyor. Bahçesinde, tarlasında çalışırken barınma ihtiyacı olan müşterilerimiz. Ayrıca şehir içinde yaşayıpta hafta sonu tarla, bahçe ve çiftliğinde toprakla uğraşmak, şehrin stresinden kaçıp huzur bulmak isteyen müşterilerimiz. Barınma ihtiyaçları için Yuvam Konteyner’den ikinci el ev konteyneri satın almaktadır.

En Çok Tercih Edilen Ev Konteynerleri

  • Full İkinci el konteyner: Bu modelimizin ebatı 3x7m uzunluğunda ve 21 m2 alana sahiptir. İçerisinde çoğunlukla 2 odalı olan modeli tercih edilmektedir. Ayrıca içerisinde tuvalet, banyo ve mutfak mevcuttur.
  • İkinci el Tek Odalı ve Mutfaklı ev konteyneri: Bu modelimizde ise 3x7m uzunluğunda ve 21 m2 alana sahiptir. İçerisinde sadece oda olan ve bir köşesinde 1 adet standart 1 metrelik mutfak tezgahı olan modeldir.
  • İkinci el tek odalı ve tuvalet duşlu ev konteyneri: Bu modelimiz yine diğer konteynerler gibi 21 m2’dir. İçerisinde genellikle 3x6m’lik uzunlukta 18 m2 alana sahip tek bir oda bulunur. Bir bölümünde 1×1 metrelik Tuvalet, Duş bölümü bulunur. Bu modelimizde mutfak bulunmaz. Genellikle sadece konaklama ve temel ihtiyaç için tercih edilmektedir.
  • İkinci el tek odalı ev konteyneri: Bu modelimiz 3x7m uzunluğunda ve 21 m2 alan sahiptir. Bu tek odalı konteyner modelimizin içerisi sadece odadan oluşmaktadır. Ayrıca ek bir bölümü mevcut değildir. Genellikle konaklama amaçlı kullanılmaktadır.

İkinci El WC ve Duş Konteynerleri

Tarlasında, Bağında ve bahçesinde çalışırken temel tuvalet ve temizlenme ihtiyacı gidermek amacıyla bir alan ihtiyacı olan müşterilerimiz tercih etmektedir.

Genellikle sadece 1×1 m ebatında tuvalet konteyneri tercih eden müşterilerimiz, kimi zaman da tarlasında işi bittiğinde duş almak için, duş konteynerimizden de almayı tercih etmektedirler.